PŘIHLÁSIT

Stavební firma Archeus CB s.r.o. - rodinné domy na klíč, hrubé stavby, stavební práce, projekty

Napsali o nás

 • Lépe bydlet můžete i vy
 • Jak na rekonstrukci bytového jádra aneb oživte svůj interiér
 • Čeká vás rekonstrukce bytového jádra? Dejte si pozor na tyto věci
 • 5 věcí, které je dobré vědět o rekonstrukci bytového jádra

 • Výstavba a rekonstrukce rodinných domů a bytů České Budějovice, jižní Čechy

  Nabízíme vám naše služby v přípravě a realizaci projektu výstavby vlastního rodinného domu. K dispozici vám můžeme dát vlastní dlouholeté zkušenosti, ale také kvalifikované spolupracovníky ze všech oborů. Při stavbě se můžeme spolehnout na plnou soběstačnost. Disponujeme kvalitními řemeslníky v oborech topení, voda, plyn, elektřina. Provedeme základy, hrubou stavbu včetně vedení inženýrských sítí a rozvodů. Zamýšlený projekt dokážeme provést do nejmenších detailů podle zadání včetně závěrečných úprav a úklidu celého prostoru.

  Zajistíme plynulou dodávku materiálu. Jednotlivé pracovní postupy plánujeme vždy tak, aby dílčí činnosti na sebe plynule navazovaly. Při realizaci tak nedochází k prodlevám, není třeba navyšovat rozpočet ani dělat kompromisy v kvalitě provedení.

  Vždy dbáme na dodržení technických postupů. Veškerý materiál odebíráme pouze z ověřené sítě dodavatelů. Při plánování stavby a dispozic místností vám můžeme garantovat použití velice kvalitních materiálů. Příjemnou výhodou je také záruka příznivých cen.

  Projekt domu nebo bytové jednotky dokážeme reálně posoudit a doporučit vám výhodné nebo praktické úpravy, které pomohou lépe využít dispozice prostoru a v budoucnu předejít náročným změnám. Dokážeme předjímat potřeby vás i vaší rodiny v horizontu dalších let a bydlení uzpůsobit k dalším budoucím proměnám. Pomůžeme vám zajistit kvalitní a krásné bydlení, které přesně naplní vaše současné představy, ale také vyhoví v následujících letech.

  Při realizaci vlastního bydlení se nemusíte bát složitých administrativních jednání nebo komplikací stran financování. Nabízíme vám skutečně komplexní služby. Podle vašeho návrhu zpracujeme projekt, který zaštítíme veškerými potřebnými dokumenty. Staneme se vašimi partnery na cestě za vysněným domem nebo bytem. Bez komplikací a bez kompromisů na kvalitě.

  © 2006-2024 ARCHEUS CB s.r.o. - Rodinné domy na klíč České Budějovice, Zateplení domů České Budějovice, Napsali o nás, Blog

  Created by Zelman